بایگانی دسته بندیها : اخبار

اعتراض کارگری یک حق است

 

 

 

 

 

 

 

 

رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری معتقد است که کارگران معترض هفت تپه یا گروه ملی فولاد نیستند که امنیت کشور را به خاطر انداخته‌اند. او می‌گوید: زمانی که فریاد می‌کشیدیم خصوصی‌سازیِ ولنگار دمار از روزگارمان درمی‌آورد گوش کسی بدهکار نبود.

«حسن صادقی» در واکنش به برخوردهای صورت گرفته با کارگران مجتمع نیشکر هفت تپه به بهانه‌هایی نظیرِ «اخلال در نظم عمومی» و «سلب آسایش مردم» به خبرنگار ایلنا گفت: این کارگران نیستند که امنیت کشور را به خطر انداخته‌اند. کسانی امنیت کشور را به خطر انداختند که خصوصی‌سازی ولنگارانه را سکه بازار کردند. آن زمان هرچه هشدار دادیم که این نوع خصوصی‌سازی دمار از روزگارمان درمی‌آورد، گوش کسی بدهکار نبود.

وی بر این باور است که کارگران خود قربانیِ نوعِ سیاست‌گذاری اقتصادی هستند: کارگر معترض خوب می‌داند که به خیابان آمدنش چه عواقبی دارد؛ اما چاره چیست؟ او ماه‌ها دستمزد دریافت نکرده و حالا با به خطر انداختن خانواده، سلامتی، زندگی و همچنین هزینه کردن از شرافت خود برای اعتراض به کف خیابان آمده است تا پاسخ عملکرد فلان مدیر، فلان وزیر و فلان رئیس قوه را بدهد.

آزمون پایان ترم اولین دوره آموزش چرتکه خانه کارگر

آزمون پایان ترم اولین دوره آموزش چرتکه خانه کارگر با زحمات قابل تقدیر خانم پرویزی برگزار شد
رتبه اول :نرگس ایمانی و یسنا صیدی
رتبه دوم:پارسا بوشی و محمد محمدی
رتبه سوم:شقایق عباسی ،سبحان عبدالهی،سمانه قدم خیر
برای کلیه دانش پژوهان و استاد گرانقدرشان آرزوی موفقیت وسعادت روزافزون دارم

جلسه هیات اجرائی خانه کارگر استان زنجان

جلسه هیات اجرائی خانه کارگر استان زنجان شامگاه روز دوشنبه مورخ ۹۸/۰۵/۱۴ با حضور سرکار خانم فتحی مدیر عامل توسعه زنان کارآفرین استان تشکیل و پیرامون مسائل مربوطه بحث و تبادل نظر شد.

White WordPress Themes