بایگانی دسته بندیها : اخبار

اعتراض کارگری یک حق است

 

 

 

 

 

 

 

 

رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری معتقد است که کارگران معترض هفت تپه یا گروه ملی فولاد نیستند که امنیت کشور را به خاطر انداخته‌اند. او می‌گوید: زمانی که فریاد می‌کشیدیم خصوصی‌سازیِ ولنگار دمار از روزگارمان درمی‌آورد گوش کسی بدهکار نبود.

«حسن صادقی» در واکنش به برخوردهای صورت گرفته با کارگران مجتمع نیشکر هفت تپه به بهانه‌هایی نظیرِ «اخلال در نظم عمومی» و «سلب آسایش مردم» به خبرنگار ایلنا گفت: این کارگران نیستند که امنیت کشور را به خطر انداخته‌اند. کسانی امنیت کشور را به خطر انداختند که خصوصی‌سازی ولنگارانه را سکه بازار کردند. آن زمان هرچه هشدار دادیم که این نوع خصوصی‌سازی دمار از روزگارمان درمی‌آورد، گوش کسی بدهکار نبود.

وی بر این باور است که کارگران خود قربانیِ نوعِ سیاست‌گذاری اقتصادی هستند: کارگر معترض خوب می‌داند که به خیابان آمدنش چه عواقبی دارد؛ اما چاره چیست؟ او ماه‌ها دستمزد دریافت نکرده و حالا با به خطر انداختن خانواده، سلامتی، زندگی و همچنین هزینه کردن از شرافت خود برای اعتراض به کف خیابان آمده است تا پاسخ عملکرد فلان مدیر، فلان وزیر و فلان رئیس قوه را بدهد.

جلسه دبیر اجرائی خانه کارگر استان زنجان با‌رئیس‌ و‌ مدیربیمارستان‌امام‌حسین (ع)

جلسه دبیر اجرائی خانه کارگر استان زنجان با‌رئیس‌ و‌ مدیربیمارستان‌امام‌حسین (ع) در محل دفتر ایشان و صحبت پیرامون اولین نشست فصلی کمیته بیمه و درمان خانه های کارگر سراسر کشور به میزبانی زنجان.شنبه ۶ مهر ۹۸

 

جلسه هیات اجرائی خانه کارگر

جلسه هیات اجرائی خانه کارگر استان زنجان شامگاه روز پنجشنبه در محل خانه کارگر تشکیل و پیرامون نشست فصلی کمیته بیمه و درمان خانه های کارگر سراسر کشور که به میزبانی زنجان برگزار خواهد شد بحث و تبادل نظر شد. پنج‌شنبه ۴ مهر ۱۳۹۸

White WordPress Themes